BİZ SİZİ ARAYALIM

+90 212 501 81 27 (pbx)

Nasıl Ulaşırsınız?

HAKKIMIZDA

1982 yılında Rozet-Plaket pazarlaması ile işe başlayan Esen Rozet; Rozet-Plaket alanında araştırma ve geliştirme yaparak sektörde daima kalite ve yeniliğin öncülüğünü yapmıştır.

Esen Plaket, Türkiye çapında özel şirketlere, belediyelere, kamu kuruluşlarına, spor kulüplerine ve derneklere hizmet vermektedir. Ayrıca Avrupa ve Doğu ülkelerine de ihracat yapmaktadır.

1980 yılına kadar ülkemizde özel sektör payı yok denilecek kadar azdı. Bu yüzden özel rozet-plaket imalatı sınırlı yapılırdı. Daha çok kamuya ait şirketler rozet-plaket yaparlardı. 1980 yılından sonra özel sektörün gelişmesiyle şirket logolu rozet ve plaket talebi hızla artmıştır.

Dernek ve şirketler, rozet-plaket ne kadar prestij kazandırdığının farkına vardıkları için rozet-plaket siparişlerinde öncelikle kaliteye önem vermektedirler. Esen Rozet, 32 yıldır kalitesinden taviz vermeden müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.YORUMLAR

İçeriğe ait yorum bulunamadı

YORUM YAZ

Güvenliğiniz nedeniyle e-posta hesabınız 3. kişiler ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir. Bütün yorumlar site editörleri tarafından yönetilir ve yorumu düzenlemek ya da yayınlamamak hakkımızı saklı tutarız. Teşekkür ederiz!


FACEBOOK HESABINLA YORUMLA

Esen Bayrak Reklam Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti. © Copyright 2014 .
Davutpaşa Cad. Litros Yolu 2.Matbaacılar Sitesi D Blok Kat:6 4ND2 / Topkapı - İstanbul  TELEFON : +90 212 501 81 27 (pbx)